אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עסקים עושים בשדרות

עסקים עושים בשדרות

ביוזמה של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ייצא לדרך בחודש הבא כנס העסקים הראשון בשדרות שיישא את השם "עסקים עושים בשדרות". בכנס יוצג חזון ראש העיר לעסקים בעיר, זכויות בעלי העסקים בעיר במסגרת הכרזתה של שדרות כ"יישוב ספר" ומופע מרתק של השחקן והסופר, יובל אברמוביץ'.

לראשונה בעיר שדרות, יתקיים ב-11 במרץ במתנ"ס שדרות כנס למען העסקים בעיר. את הכנס מארגנת מינהלת העסקים והתעשייה בעיריית שדרות, בניהולו של שמעון אדרי וצוות המינהלת – חנה רפאלי ולירון זוהר ברקוביץ'.

את הכנס יזם ראש העיר, במסגרת חזונו לקדנציה הקרובה לקידום העסקים ובעלי העסקים בעיר בכל התחומים. זה כולל את הקמת המינהלות במרכזים המסחריים בעיר, הקמת פורומים מקצועיים, שיפוץ המרכזים המסחריים, קידום העסקים הקטנים באמצעות קורסים, סדנאות והכשרות, טיפוח הסביבה העסקית, הכרזה של שדרות כיישוב ספר בוועדת הכספים – משמעויות ההגדרה וכו'.

בנוסף, העירייה עמלה על הקמתם של אזורי תעשייה, תעסוקה ומסחר נוספים, כמו 500 דונם בהמשך לאזור התעשייה הקיים, פיתוח 150 דונם למסחר ותעסוקה – אזורGreenב"שדרות בפארק", 50 דונם נוספים ברחוב הבנים.

העירייה גם מתכוונת להוציא לאור מאגר עסקים, שיאגד את כלל העסקים בעיר לטובת כלל התושבים ואורחים מבחוץ.

לכנס שיתקיים ב-11 במרץ שותפים משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף שדרות ועוטף עזה, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, הרשות לפיתוח הנגב, פרסום לעסקים באמצעות מגזין דודא וקרן שמש.

בכנס יוצג חזונו של ראש העיר לעסקים לשנים הקרובות, מנהל קרן הפיצויים ברשות המיסים, אמיר דהן, ידבר על פיצויים לעסקים בגין המתיחות הביטחונית, כולל הבשורה שהגיעה לאחרונה

מוועדת הכספים שהכניסה את שדרות לרשימת "יישובי הספר", בעקבות דרישתו ופעולתו של ראש העיר מול השרים וחברי הכנסת הרלוונטיים.

הכנס יסתיים במופע מרתק של השחקן והסופר יובל אברמוביץ' – "הרשימה – חלומות צריך לצעוק".

הכניסה לכנס היא חופשית לבעלי עסקים ומותנית ברישום במינהלת העסקים והתעשייה.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, אמר לקראת הכנס: "אנחנו פועלים רבות ונמשיך לפעול למען בעלי העסקים היקרים שלנו. חשוב לנו לתת להם את כל האפשרויות והמידע הקיים כדי לסייע להם להצליח, הצלחתם היא הצלחת העיר כולה. לעיר שדרות מגיעים כל שנה עשרות אלפי מבקרים, שמתווספים לעשרות אלפי התושבים, מה שמאפשר לכל בעלי העסקים בתחומים השונים להתקדם, להצליח ולהתפרנס בכבוד. נקים מינהלות במרכזים המסחריים, פורומים מקצועיים וניזום כנסים נוספים כדי ליצור עולם עסקים פורה ומפרה בשדרות".

 

עבור לתוכן העמוד