אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בין שתי ערים

בין שתי ערים

בית הספר היסודי "שקמים מעוז" בשדרות היו נרגשים במיוחד ביום ראשון השבוע, עת הגיעה לבקרם המשוררת והסופרת, שלומית כהן-אסיף, אותה הם מכירים היטב מהסיפורים שהם קוראים.

כהן-אסיף, יקירת העיר חולון וחברת ילדות של ראש עיריית חולון, מוטי ששון, הזמינה אותו להתלוות אליה לביקורה בבית הספר. ששון נענה ברצון, שוחח עם התלמידים וקרא להם משיריה של כהן-אסיף. לקינוח שר ששון לילדים את "שותפים", שירם של כהן-אסיף ויוני רכטר, כאשר הצטרף אליו לדואט זמר נוסף מפתיע - ראש עיריית שדרות, אלון דוידי. יחד עם שני ראשי הערים שרו גם ממלאת מקום ראש העיר, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, סגן ראש העיר, אלעד קלימי, ומנהלת בית הספר, סימה עזרא. שני ראשי הערים המזמרים סחטו מחיאות כפיים רבות מקהל התלמידים ששמחו להצטרף לקולות הזמר.

שלומית כהן-אסיף סיכמה את המפגש: "זיהיתי שהצימאון לשירה זהה אצל כל ילדי ישראל – גם בחולון, גם בשדרות וגם בכל מקום אחר ואקיים, כמובן, בקרוב מפגשים נוספים בכמה בתי ספר בחולון".      

אלון דוידי אמר: "אנחנו מנגישים את הידע לתלמידינו היקרים במגוון דרכים והפעם שמחתי להיות חלק ממפגש עם הסופרת והמשוררת שלומית כהן-אסיף, שכולנו מכירים את סיפוריה ושיריה. התלמידים גם זכו לפגוש את ראש עיריית חולון, מוטי ששון, איש עתיר זכויות ופעלים, ראש עיר ותיק, אוהב ספרות ושירה. נמשיך ליצור וליזום יחד עם צוותי החינוך וההוראה המצוינים בעיר".

 

 

ילדי

 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד