אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות מודה לשר אורי אריאל

שדרות מודה לשר אורי אריאל

שר החקלאות ופיתוח הכפר, ח"כ אורי אריאל, הגיע השבוע לפגישה עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, במהלכה קיבל תעודת הערכה ומגן כהוקרה על תרומתו בתפקידיו השונים למען העיר שדרות ותושביה. "הערכה על פועלך לחיזוק תנופת הבנייה בעיר שדרות, ידידות אמת ושותפות מלאה", כתב לו דוידי.

ביום ראשון השבוע הגיע ללשכתו של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, שר החקלאות ופיתוח הכפר, ח"כ אורי אריאל, לשמוע על התמודדותה של העיר, העירייה והתושבים עם המצב הביטחוני המתחדש ועל מיזמים שמתקיימים בימים אלה בעיר. דוידי סיפר לשר על ההתפתחות הרבה, תנופת הבנייה, אלפי התושבים שהגיעו לעיר בשנים האחרונות, הסכם הגג החשוב לעיר, הסכם הגבולות עם שער הנגב ופרויקטים יוצאי דופן המתוכננים בעיר, בהם שוק האיכרים, פרויקט שבראשו עומד משרד החקלאות, שגם דואג לתקצב אותו.

השר בירך על העשייה, חיזק את דוידי ואת התושבים והבטיח להמשיך לעשות למען שדרות ועוטף עזה בכל תפקיד אותו ימלא.

לאחרונה הודיע השר אריאל כי לא יתמודד בבחירות לכנסת ה-21. השר אריאל, איש האיחוד-הלאומי – תקומה, היה יו"ר הבית היהודי, ח"כ, שר הבינוי בשנים 2013-2015, שנותיו הראשונות של דוידי בתפקיד ראש עיריית שדרות, ושר החקלאות ופיתוח הכפר מ-2015 ועד היום.

השר אריאל ביקר מספר פעמים בעיר שדרות, הן בשגרה והן בשעות חירום, היה בקשר מתמיד עם ראש העיר ועם סגנו, אלעד קלימי, ודאג לקדם פרויקטים עליהם היה אמון יחד עם העירייה.

דוידי העניק לשר אריאל תעודת הוקרה והערכה בשמו ובשם חברי המועצה "על פועלך לחיזוק תנופת הבנייה בעיר שדרות ועל קידום 'שוק האיכרים' בעיר, על ידידות אמת ושותפות מלאה בבניינה ופיתוחה של העיר שדרות לכל אורך הדרך".

בתחתית התעודה נכתב הפסוק: "ויבן את הבית ויכלהו ויספן את הבית גבים ושדרות בארזים" (מלאכים א' ו, ט).

יחד עם התעודה העניק דוידי לשר אריאל פרח העשוי מרסיסי קסאם.

דוידי אמר: "השר אורי אריאל הנו חבר אמת שלנו, שראינו לכל אורך הדרך את מחויבותו לעיר שדרות ולאזור עוטף עזה, בכל התפקידים אותם מילא, הן כחבר כנסת והן כשר במשרדים השונים. אני מודה לו מקרב לב ומאחל לו בהצלחה רבה בכל תפקיד אותו ימלא". 

 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד