אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

יום הקשיש 2106 - הגיל השלישי מעולם לא נראה טוב יותר

הגיל השלישי מעולם לא נראה טוב יותר


כמיטב המסורת, מאות גמלאים, תושבי שדרות, חגגו את שבוע הקשיש באירוע מיוחד


מעל 500 גמלאים, תושבי שדרות, הגיעו לחגוג את שבוע הקשיש באירוע מיוחד לכובדם אשר התקיים ברחבת המתנ"ס העירוני. ראש העיר לגמלאים: "אתם לא יודעים כמה כוח אתם נותנים לנו לראות כל כך הרבה ממכם פה. נעשה ככל שנוכל בכדי להמשיך לשמח אתכם גם בשנה הזאת".

 

מעל 500 גמלאים, מספר חסר תקדים, חגגו השבוע את שבוע הקשיש באירוע חגיגי במיוחד שהוכן עבורם ברחבת המתנ"ס העירוני. במסגרת אירוע זה נהנו הגמלאים משלל פעילויות, ארוחת צהריים עשירה, הופעה מרגשת של פייטני שדרות בשיתוף המרכז למוסיקה וכן, הופעת סיום מקפיצה במיוחד של יוני קלר ולהקתו.


ראש העיר שדרות, אלון דוידי אשר הגיע לברך את הגמלאים אמר: "היה מרגש לראות את כל מאות הגמלאים שלנו נהנים מיום כה מושקע. כמות חסרת תקדים זו של משתתפים מצביעה על אמון בעשייה החיובית שלנו למען תושבי הגיל השלישי ועל כן אין מאושר ממני".


הילה אלימלך, מנהלת המחלקה לקשיש בעיריית שדרות: "גם הפעם חשבנו רבות על התאמת האירוע עבור הגמלאים היקרים, הן מבחינת שעת האירוע, אשר התקיים בבוקר והן מבחינת התכנית האומנותית. מראה הגמלאים השמחים הינו מראה מרגש אשר נותן המון כוחות להמשיך בעשייה למענם ולרווחתם".


אירוע זה מצטרף לשורה של אירועים ופעילויות מטעם רשת המועדונים העירונית 'גמלאים ונהנים' שמתקיימים בעיר למען הגמלאים בהם סדנאות, ימי כיף, הרצאות, הופעות ועוד. "עיריית שדרות משקיעה רבות בדור המייסדים של העיר. דוגמא מובהקת להשקעה זאת מצויה בתקציב העירייה לשנת 2016 אשר במסגרתו הושקע סכום נכבד ביותר בפיתוח וברווחת תושבי הגיל השלישי בעיר". אמר דוידי.


 

לכל הכתבות

עבור לתוכן העמוד