Summer Up" – פסטיבל הקיץ המטורף של שדרות

Summer Up'' – פסטיבל הקיץ המטורף של שדרות

קיץ 2022: למעלה מ-30,000 איש מכל האזור הגיעו לחגוג ולהנות מפסטיבל ה- Summer Up'' בשדרות שנמשך כחמישה ימים. הפסטיבל הגדול התאים לכלל האוכלוסייה וכלל הופעות חיות של ישי ריבו, עדן בן זקן, מני ממטרה, אודיה, עדן חסון, אנה זק, התקווה 6, קוגומלו, אבי אבורומי, ולנטינה שוסמן ועוד אומנים רבים.

השנה תושבי שדרות חוגגים ובגדול את עונת הקיץ בעיר בפסטיבלים שנועדו לכלל התושבים בכל הגילאים. ראש העיר, אלון דוידי הנחה לקיים אירועים ופסטיבלים לנוער ולמשפחה יחד עם כל האומנים הגדולים. בהתאם לכך, עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני דאגו שחופשת הקיץ בשדרות תהיה מלאה באטרקציות ובאירועים מושקעים לצעירים, לנוער, למשפחות ולילדים. כמו כן, את כלל האירועים והפעילויות מובילים מתנ"ס שדרות בניהולה של לימור כהן, ואגף אירועים וספורט בניהולו של אופיר אסולין בשיתוף עם כלל אגפי ומחלקות העירייה ושלוחותיה.

בשבוע שעבר למעלה מ- 10,000 איש מכל הארץ הגיעו לחגוג ולהנות בפסטיבל הבירה בשדרות שנמשך כחמישה ימים. הפסטיבל נחל הצלחה אדירה וכלל הופעות חיות של מיטב האומנים, סוגי אוכל שונים בפוד- טראקים, מוזיקה טובה וכמובן למעלה מ-100 סוגים ממגוון מבשלות הבירה. פסטיבל הבירה היווה את אות הפתיחה לאירועי הקיץ בעיר והשבוע נחגג ובענק פסטיבל ה-'Summer Up' שהיה פתוח לכלל הציבור.

בערב הפותח, אותו הפיקו יחד מתנ"ס שדרות ומחלקת הקליטה, הופיעו מיטב הפרפורמרים דוברי השפה הרוסית, ביניהם ולנטינה שוסמן, ארא מרטרסאן, אלכסנדר מרצמקביץ ומישה קירקילן. ראש העיר, אלון דוידי, סגניתו, חוה נחשונוב, וחברי המועצה ויקטור אברמוב וארתור זכרייב בירכו את הקהל. ביום שני, התקיים מופע קצבי ומדהים לילדים ולמשפחות ולאחר מכן מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי, הזמין לבמה את הזמר ישי ריבו שהופיע, הקפיץ וריגש את כל הקהל.

ביום שלישי פתח את הערב אמן הילדים מני ממטרה, אחריו עלתה להופעה להקת "גוונים שדרות", המשותפת לעמותת "גוונים" ועיריית שדרות ומורכבת מאנשים עם מוגבלויות. הלהקה גם הופיעה עם עדן חסון בשיר "שקיעות אדומות" ויחד ריגשו למעלה מ-10,000 צופים וצופות. בהמשך הערב גם הופיעה הזמרת אודיה.

המתחם היה מלא בבני נוער ובצעירים שבאו להנות מההופעות ומהאווירה הטובה. ברביעי, הילדים נהנו מהופעתה של הכוכבת מיקי ולאחר מכן אנה זק והתקווה 6 עלו גם הם להופיע מול האלפים. בנוסף, לאחר סגירת הגיליון התקיימו הופעתם של כוכב הילדים 'קוגומלו', הזמרת עדן בן זקן, אבי אבורומי ועוזאל. חשוב לציין כי במהלך החודשיים של חופשת הקיץ מתקיימים אירועים ושלל ימי כיף למשפחות וילדים. מוזמנים להתעדכן באתר העירייה, המתנ"ס ובעמודי הפייסבוק הרשמיים.

ראש העיר, אלון דוידי: "אין על תושבי שדרות! התרגשתי לראות את כולם נהנים, רוקדים ושמחים בימי פסטיבל הקיץ המטורף שהיה לנו פה בעיר! תודה לכל האומנים שבאו לחגוג איתנו ותודה רבה ללימור כהן, מנכ"לית המתנ"ס, לאופיר אסולין, מנהל אגף אירועים וספורט ולכל העובדים שלקחו חלק. הקיץ רק התחיל ויש עוד הרבה למה לצפות!!".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה: "כמו בכל שנה, בחודשי הקיץ אנו חושבים על התושבים ויוצרים עבורם פסטיבלים, אירועים, ימי כיף ועוד. השנה החגיגות הן בענק ואלפי תושבים הגיעו להנות מההופעות החיות במשך השבועיים האחרונים. תודה רבה לראש העיר על הקצאת המשאבים ולכל צוות המתנ"ס על העבודה הקשה והמסירות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *